Když mne poprvé pozvala paní doktorka Řičánková na dvoudenní setkání manažerů, chvíli jsem váhala. Ráda si rozšiřuji obzory, ráda se učím něčemu novému a vím, že nejcennější je poučit se z chyb (pokud možno cizích :) ) a načerpat novou energii z úspěchu (i druhých). Již jsem ale absolvovala řadu akcí, které nesplnily mé očekávání, a stále více jsem nabývala přesvědčení, že to ani není možné.

Po prvních dvou hodinách mi bylo jasné, že tentokrát to byla správná volba. Každé setkání manažerů je pečlivě připraveno, jak po stránce organizační, tak i po stránce odborné náplně – nevím, co bych kolektivu Studia CTC s.r.o. vytkla, mohu jenom chválit.

Nejvíce si vážím otevřenosti všech zúčastněných, ochoty podělit se navzájem o správné i špatné kroky při vedení společnosti, dát nahlédnout do svého manažerského know how, poradit jak zvládat pracovní zatížení, … nedovedu to ani slovy popsat, to se musí zažít. Já osobně načerpám na každém setkání nejen nové znalosti, spoustu inspirace, ale také energie, optimismu, chuti překonávat další překážky. Možnosti zúčastnit se setkání manažerů, které pořádá Studio CTC s.r.o., si velmi cením a považuji ji jako odměnu za celoroční práci.

 

<-- Zpět

Novinky

Setkání manažerů

16. - 18. března 2016 proběhne IX. setkání manažerů (viz "Naše akce"). Hostitelskými firmami budou SCHOTT CR, s.r.o. a SCHOTT FLAT GLASS CR, s.r.o. z Valašského Meziříčí. Místem setkání bude Rožnov pod Radhoštěm.